Pre-loader

Vill du bli hudterapeut?

Just nu har vi intag till till den heltidsklass som börjar den 11 januari

Vi har ett fåtal platser kvar så skicka in din intresseanmälan nu >>

Du är välkommen att boka in dig på ett förutsättningslöst möte med rundvandring för att vi ska kunna visa dig hur Elisabethskolan ser ut och fungerar och för att du ska kunna få en känsla för om den här utbildningen är något för dig. Vi lyssnar på dina mål och ambitioner och du får se hur skolan fungerar under en vanlig dag. Mötet brukar ta ca en halvtimme, upp till en timme, inklusive rundvandring.

Kontakta oss

För mer information om vår Hudterapeut-utbildning. Läs mer under Utbildning
eller kontakta oss på kontoret:

info@elisabethskolan.se

Boka behandling

På grund av pågående pandemin så minimerar vi antalet kunder som får vistas i vår salong och butik. Vid ankomst vänligen ring på ringklockan så släpper vi in dig efter hand för att undvika trängsel.